Ekibimiz

Ekibimiz

Yönetim Kurulumuz

Zekeriya Turfanda

Zekeriya Turfanda

Yönetim Kurulu Başkanı


Kapat

Yönetim Kurulu Başkanı

Lisans: İnşaat Mühendisliği - KTÜ
İhtisas: İşletme Yönetimi-İTÜ

1989-1996 yılları arasında Klima İnşaat Taahhüt A.Ş.’de, 1996-2011 yılları arasında Bahadır İnşaat Taahhüt A.Ş.’de 2011 yılında Altınbaş Holding de her kademede görev almış ve bu görevlerinde tamamladığı projelerle uluslararası birçok ödüller almıştır.

Kariyeri boyunca 2 milyon m2’ye yakın projenin inşaat taahhüt işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Aralarında Akasya Acıbadem Residence, Ulus Savoy A+ Konutları, İnnovia Konutları, Fiba-Yüksel Çubuklu Vadi Villaları, Caddebostan Polat Residence, Iberotel Bodrum Park Otel ve Tatil Köyü Projesi, Kınayman İş Merkezi, Burhan Doğançay Resim Sanat Müzesi, Nilpark AVM, Areva-Schneider ADH2 Trafo Üretim Fabrikası, ASO Ticaret Merkezi, Traçim Çimento Fabrikası, Mercedes Aksaray Kamyon ve Mercedes Hoşdere Otobüs Fabrikaları, Tezcan Galvaniz Fabrikası, Montel Mobilya Fabrikası, Bosal Egzoz Fabrikası, Borçelik Galvaniz Fabrikası, Emlak Bankası Yahya Kaptan Konutları, Emlak Bankası Ankara Eryaman Konutları, Emlak Bankası Ataşehir 1. Etap Konutları da olmak üzere pek çok başarılı yurt içi projeye imza atmıştır. Yurt dışında ise Rusya Bashprombank ve Nationalbank Genel Müdürlük Bina Projeleri’ni hayata geçirmiştir.

2005-2011 yılları arasında Bahadır Holding İnşaat Taahhüt ve Gayrimenkul Şirketleri’nin sırasıyla; Genel Müdürlüğü, Murahhas Azalığı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini üstlenmiştir.

2011-2012 yılları arasında Altınbaş Holding’de Topaz İnşaat’ta Genel Müdür ve Gayrimenkul Yatırımlarının Grup Başkanı olarak çalışmıştır.

1989 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında İTÜ bünyesinde İşletme Yönetimi alanında ihtisas eğitimi almıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır. Felsefe, Tarih ve Sanat Müziği ilgi alanına girmektedir. Topluma hizmet etmeye yönelik, birçok sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak yer almaktadır.

İngilizce bilmektedir.

Candan Karabağlı

Candan Karabağlı

Yönetim Kurulu Üyesi


Kapat

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisans: Endüstri Mühendisliği-ODTÜ
Y. Lisans: University of Arizona

Candan Karabağlı, lisanslı melek yatırımcı olup, Keiretsu ve BIC Angel üyesi ve Keiretsu Kadın Kolu (KAYAK) Başkanıdır.

Ağustos 2013’te, afet riski olan binaları sağlıklı yaşam ortamlarına dönüştürmek üzere RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Şirketi’ni Zekeriya Turfanda ve Murat Müftüler ile beraber kurmuştur.

Bundan önce toplamda 23 yıl Unilever’de çeşitli görevlerde çalışmıştır. Bunun son 12 yılını Unilever Hollanda’da kıdemli başkan yardımcısı olarak iş geliştirme, müşteri geliştirme ve marka geliştirme konularında global görevlerde geçirmiştir. Türkiye’ye dönmeden önceki son görevi ise Avrupa, Latin Amerika ve Ortadoğu’daki ülkelerden sorumlu Genel Müdürlük rolü olmuştur.

2010 yılında Türkiye’ye dönerek 3 sene süreyle Abdi İbrahim İlaç San. CEO’su olarak çalışmıştır. Türkiye’nin en güçlü 30 kadınından biri olarak görülmektedir.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olan Karabağlı, ABD’de Fullbright Bursu ile Yönetim Bilişim Sistemleri konusunda Arizona Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Karabağlı, evli ve bir çocuk annesidir. Kayak, golf, sinema ve seyahat özel ilgi alanına girmektedir.

F. Murat Müftüler

F. Murat Müftüler

Yönetim Kurulu Üyesi


Kapat

Yönetim Kurulu Üyesi
Genel Müdür

Lisans: İnşaat Mühendisliği-Boğaziçi Üniversitesi
Y. Lisans: Cornell University

Fevzi Murat Müftüler, kurucu ortağı olduğu RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

2007’den beri Empark Teknoloji Yatırım A.Ş.’nin de Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Fevzi Murat Müftüler, 2011 yılında Zekeriya Turfanda ile birlikte kurdukları Bonzet İnşaat Taahhüt A.Ş.’de de Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili olarak da görev yapmaktadır.

Gayrimenkul geliştirme ve yatırımları, gayrimenkul finansı ve hukuku dallarında uzmanlığıyla, sektöründe 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. RAM GMY’den önce; Maya Holding, IKEA Türkiye, Ata Holding, Yapı Merkezi gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik görevi üstlenmiştir.

Maya Residences Etiler, Mayavera Sitesi Çekmeköy, Ümraniye Meydan AVM, İzmir Bornova Forum AVM, Forum İstanbul AVM, Şişli Plaza Ofis ve Rezidans gibi önemli ulusal projelerin hayata geçirilmesinde görevler üstlendiği gibi Ukrayna, Rusya ve Ortadoğu ülkelerinde önemli birçok uluslararası projede yer almıştır. Türkiye perakende sektörünün dönüm noktalarından biri sayılan Maya Holding ile IKEA ortaklığının da mimarlarından olan Fevzi Murat Müftüler, sonrasında 4 sene kadar IKEA Türkiye’nin de tepe yönetiminde görev almıştır.

İstanbul Alman Lisesi’nden mezun olan Fevzi Murat Müftüler, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini almış, ardından da ABD’de Cornell Üniversitesi, İnşaat ve Çevre Mühendisliği Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde de Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında ihtisas eğitimi almıştır.

Fevzi Murat Müftüler, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.


B. Zeki Arguç

B. Zeki Arguç

Genel Müdür


Kapat

Genel Müdür
Lisans: İTÜ, İnşaat Mühendisliği

RAM GMY A.Ş.’de ve Bonzet İnşaat A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

RAM GMY’den önce;1992-2001 yılları arasında ENKA, Doğuş Yapı firmalarında Proje Mühendisi ve Planlama Şefliği görevlerini ,

2001-2010 yılları arasında Aktürk Yapı, MTG İnşaat, Biskon Yapı firmalarında Proje Koordinatörlüğü ve Planlama Müdürü görevlerini üstlenmiştir.

2010-2015 yılları arasında Bahadır İnşaat ve KLK Yapı firmalarında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

Özel Kalamış Lisesi mezunu olan Zeki Arguç, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır

Sibel SIRMA

Sibel SIRMA

Mali İşler Müdürü


Kapat

Mali İşler Müdürü
Lisans: Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi

Trakya Üniversitesi Keşan MYO İşletmecilik Bölümü’nden 1995 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Mart 2014 tarihinde Ram Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’ de Muhasebe Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır.

Haziran 2007 – Eylül 2012 yılları arasında Deloitte İstanbul ofisinin Yönetim Destek ve Çözüm Hizmetleri bölümünde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Öncesinde Özdemir YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsorcing) bölümünde 2,5 yıl; Karahan Şirketler Grubu’nda 7,5 yıl Mali ve İdari İşler Sorumlusu olarak; AC Nielsen .Zet Araştırma Hizm.A.Ş. Muhasebe ve İdari İşler Bölümü’nde 2,5 yıl deneyimi bulunmaktadır.

Çalıştığı 18 yıl boyunca muhasebe, finans ve mali raporlama konularında deneyim kazanmış olup, şirketlerin muhasebe sistemlerinin Türk Vergi Mevzuatı ve Uluslararası raporlamalara uygun olarak yapılandırılması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, bordro ve SGK işlemleri ile finansal raporlama konularında uzmanlaşmıştır.

1980 senesinde başladığı mesleğinin ilk yıllarında çeşitli şirketlerde tasarım odaklı çalışmış, sonrasında KOU üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi,, Manas Hastanesininde yer aldığı, Hsatane, Otel, Sanayi yapıları ve AVM gibi yönlü projelerde uygulama ve tasarım çalışmalarını birlikte yürütmüştür.

Hasan Kandemir

Sinem Muratoğlu

CFO


Kapat

CFO

Lisans-İnşaat Mühendisliği-SDÜ

Ram GMY A.Ş de İnşaat Direktörü olarak görev yapmaktadır.

01.2015-12.2017 tarihleri arasında Aşçıoğlu İnşaat Selenium Retro Rezidans –Ofis projesinde Proje Müdürlüğü görevini,

01.2011-01-2015 tarihleri arasında Ant Yapı Kamunarka Lot-1 Konut Projesi(Rusya)Sembol İnşaat Nazarbayev Üniversitesi Projesi(Kazakistan)Yamata İnşaat Yamalsky-2 Konut Projesi, Elektrik ve Gaz çevrim santral projelerinde(Rusya) şantiye şefliği görevini,

11.2003-01.2015 tarihleri arasında Koray İnşaat Hilton Bakü Otel Projesi(Azerbaycan)Ora Eğlence ve Alışveriş Merkezi,Putzmaister Beton Pompa Fabrikası, Meydan Alışveriş Merkezi Projeleri, Sehil İnşaat Polis Akademisi Projesi (Türkmenistan),AZ İnşaat Merit Life Göl Konakları Konut Projesi, Bahadır İnşaat Polypleks Fabrika İnşaatı, Mercedes Otobüs Fabrikası Projeleri, Pi Proje İnşaat Kemer Country Villa projelerinde saha mühendisliği, ince işler şefliği, şantiye şefliği görevlerini üstlenmiştir.

İngilizce ve Rusça bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Hüseyin IŞIN

Hüseyin IŞIN

Proje Müdürü


Kapat

Proje Müdürü
Lisans: Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi

RAM GMY A.Ş. de Gayrimenkulden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

1980 senesinde başladığı mesleğinin ilk yıllarında çeşitli şirketlerde tasarım odaklı çalışmış, sonrasında KOU üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi,, Manas Hastanesininde yer aldığı, Hsatane, Otel, Sanayi yapıları ve AVM gibi yönlü projelerde uygulama ve tasarım çalışmalarını birlikte yürütmüştür.

A.E. Mimarlık, Çağdaş inşaat, İDA Ltd firmalarında Yönetici Mimar, Kıran Denizcilk A.Ş. de İnşaat uygulamaları danışman ve sorumlusu, Bahadır İnşaat A.Ş. şantiyeleri çeşitli kademelerinde görev yapmış sonrasında Proplan Proje ve Danışmanlık şirketinde Aksaya AVM şantiyesi konutlardan sorumlu Proje Müdür yardımcısı ardından aynı şantiyenin proje yönetim grubu Proje Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

F.M. Vakfı Işık Lisesini bitirmiş, 1980 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (İ.D.M.M.A)- Mimarlık fakültesi mezunudur.

Hami Turfanda

Hami Turfanda

Satın Alma Müdürü


Kapat

Satın Alma Müdürü
Lisans: Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi

RAM GMY A.Ş. de Satın Alma Müdürü olarak görev almaktadır.

30 yılı aşkın Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe çeşitli birimlerde yönetici olarak görev almış, Telsim GSM sektöründe müşavir olarak 7 yıl çalışmıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ö. Çağlar BÜYÜKSU

Ö. Çağlar BÜYÜKSU

İş Geliştirme Müdürü


Kapat

İş Geliştirme Müdürü
Lisans: İTÜ, İnşaat Fakültesi

RAM GMY A.Ş. bünyesinde Ekim 2014’den beri Gayrimenkul Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Mühendislik kariyerine Tepe İnşaat A.Ş. Kartal Real M1 AVM projesinde başlamıştır. Sonrasında Total Oil ve Citibank A.Ş. gibi kurumlara gayrimenkul değerleme hizmeti veren bir şirkette kurucu ortak olarak çalışmıştır.

RAM GMY A.Ş.’ye katılmadan önce 9 sene boyunca Arkon İnşaat San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, bir çok konut ve İş Merkezi projesinin gerek şantiye şefliği, gerekse satın alma müdürlüğünü pozisyonlarında mesleğini sürdürmüştür. Gene bu süre zarfında Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun çerçevesinde 2 adet binanın yıkılıp yenilenme işini de sonuçlandırmıştır.

Konya Meram Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) - İnşaat Fakültesi’nde 1998 Yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

A. Furkan PAMUK

A. Furkan PAMUK

Planlama Mühendisi


Kapat

Planlama Mühendisi
Lisans: Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Lisans eğitimini 2009-20014 yılları arasında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2016 yılında Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde Proje Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.

Lisans eğitimi sırasında çeşitli inşaat firmalarında görev almıştır. Lisans eğitimin ardından Sahalin İnşaat Ltd. Şti. firmasında 10.000 m2 inşaat alanına sahip konut, ofis ve dükkanlardan oluşan Sahalin Lojman Serdivan projesinin anahtar teslimine kadar şantiye şefliğini yapmıştır, statik ve mimari proje tasarımlarında görev almıştır. 2017 yılının başından itibaren RAM GMY A.Ş. bünyesinde çalışmaktadır.

Orhan TURFANDA

Orhan TURFANDA

İdari İşler Yöneticisi


Kapat

İdari İşler Yöneticisi

Orhan Turfanda

Orkun ŞENGEZER

Orkun ŞENGEZER

Mimar


Kapat

Mimar
Lisans: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

2002-2007 yılları arası Mimar Sinan Güzel sanatlar üniversitesi Mimarlık Fakültesinde okumuş olan Orkun Şengezer 2008-2011 yılları arasında Mimar Sinan Güzel sanatlar üniversitesi Yapı fiziği ve malzemesi bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Çalışma hayatına öğrencilik yıllarında başlamış olup 2005-2007 yılları arası sırasıyla DF Mimarlık ve Mert örge Mimarlık firmalarında çeşitli projelerde çalışmıştır. 2007-2008 Yılları arası Selimoğlu İnşaat ta Bağdat Caddesi, Ümraniye , Çamlıca, Şerifali, Hatboyu gibi yerlerde proje çalışmalarında yer aldıktan sonra 2009 yılında Tago Mimarlık bünyesinde çeşitli projelerin tasarım ve uygulama çizimleri yapmıştır. 2009-2011 Yılları arasında System İnşaat firmasında Tripoli Kongre merkezi(Trablus' da Tabanlıoğlu mimarlık tarafından projelendirilen ve Ortadoğu Mimarlık Ödüllerinde(Dubai) "En İyi Kurumsal ve Kültürel Yapı Ödülü" ve Uluslararası Gayrimenkul Ödüllerinde (Londra) Dünyanın En İyi Kamusal Yapısı ödüllerini) , Sirte Hotel projesi, Garyonıus Ünüversitesi cephe yenileme gibi büyük kapsamlı projeleri tamamlamıştır. 2011 yılında Fabeks Dış ticaret firmasında çeşitli büyüklüklerdeki Silk-Cashmire mağazalarında şantiye şefliği yaptıktan sonra 2012 yılında tekrar System inşaat bünyesinde Casino Resort Otel Kıbrıs projesinin uygulama ve imar projelerinde, Qatar Military Sports Hall uygulama projesinde, Qarum Askeri Yatakhane projesi gibi yurt dışı projelerinde yer alan Orkun Şengezer 2015 Haziran ayı itibariyle firmamızda çeşitli görevlerde yer almaktadır.

Serkan CAN

Serkan CAN

İdari İşler Şefi


Kapat

İdari İşler Şefi
-

RAM GMY A.Ş. de İdari İşler Şefi olarak görev almaktadır.

Kariyerine Cine-5 Filmcilik A.Ş. de başlayıp, Kontur Tıbbi ve Analitik Cihazlarda devam etmiştir.

Çeşitli inşaat firmalarında 10 yılı aşkın idari işler ve satın alma departmanlarında görev almıştır.

Telefonla ve yüz yüze görüşme ikna teknikleri ve çalışan sadakati konularında eğitimlere katılarak sertifikalar almıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Leyla YALÇINKAYA

Leyla YALÇINKAYA

Kurumsal İletişim Sorumlusu


Kapat

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Lisans: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Pazarlama ve Satış Yönetimi

RAM GMY ve Bonzet İnşaat A.Ş. de Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak görev almaktadır. Erenköy Kız Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı Fen Matematik Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Pazarlama-Satış Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunudur.

2003-2006 yılları arasında İnci Ajans ve Pucci Plus şirketlerinde Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak, 2008-2013 yılları arasında Kozmetika Kozmetik A.Ş de Distribütör İlişkileri ve Organizasyon sorumlusu olarak çalışmış, Selektif Kozmetikçiler Derneğinde (SEKOD) Yönetici Asistanlığı yapmıştır.

Uğur AKSOY

Uğur AKSOY

Muhasebe


Kapat

Muhasebe
Lisans: Anadolu Üniversitesi-İşletme Fakültesi

İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Muhasebe bölümünden 2008 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. İş hayatına Star Tv Medya Group – Muhasebe bölümünde başlamıştır. 2008-2009 yılları arasında Dinamik YMM Ltd.şti de muhasebe bölümünde, 2010-2016 yılları arasında Akyol YMM Ltd. Şti de Muhasebe ve Denetim departmanlarında görev almıştır. Mart 2016 tarihinde Ram GMY A.Ş’de Muhasebe departmanında göreve başlamıştır.


DANIŞMANLARIMIZ

Ertan Özdemir
Özdemir Consulting


Av. Umut Metin
MTN Hukuk Bürosu


Prof. Gürsel Öngören
Öngören Hukuk Bürosu


Macide OLAM
Mores YMM

Mustafa Kaşif
Kaşif Yalım YMM


Atilla Yalım
Kaşif Yalım YMM


İlker Otman
Otman Tasarım Mimarlık


Serdar SİPAHİOĞLU
Yüksek Mimar