Ekibimiz

Ekibimiz

Yönetim Kurulumuz

Zekeriya Turfanda

Zekeriya Turfanda

Yönetim Kurulu Başkanı


Kapat

Yönetim Kurulu Başkanı

Lisans: İnşaat Mühendisliği - KTÜ
İhtisas: İşletme Yönetimi-İTÜ

RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş, Bonzet İnşaat Taahhüt A.Ş, Piraye Yapı Yatırım A.Ş ve Mimsay Finansal Yatırımlar A.Ş ‘nin Kurucu ortağıdır.

1989 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

1989-1996 yılları arasında Klima İnşaat Taahhüt A.Ş.’de, 1996-2011 yılları arasında Bahadır İnşaat Taahhüt A.Ş.’de 22 yıl sırasıyla; Genel Müdürlüğü, Murahhas Azalığı, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve iştiraklerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

2011 yılında Altınbaş Holding de Gayrimenkul Yatırımlarının Genel Müdürü ve Grup Başkanı olarak çalışmıştır.

Kariyeri boyunca 2 milyon m2’ye yakın projenin inşaat taahhüt işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Aralarında Akasya Acıbadem Residence, Ulus Savoy A+ Konutları, İnnovia Konutları, Fiba-Yüksel Çubuklu Vadi Villaları, Caddebostan Polat Residence, Iberotel Bodrum Park Otel ve Tatil Köyü Projesi, Kınayman İş Merkezi, Burhan Doğançay Resim Sanat Müzesi, Nilpark AVM, Areva-Schneider ADH2 Trafo Üretim Fabrikası, ASO Ticaret Merkezi, Traçim Çimento Fabrikası, Mercedes Aksaray Kamyon ve Mercedes Hoşdere Otobüs Fabrikaları, Tezcan Galvaniz Fabrikası, Montel Mobilya Fabrikası, Bosal Egzoz Fabrikası, Borçelik Galvaniz Fabrikası, Emlak Bankası Yahya Kaptan Konutları, Emlak Bankası Ankara Eryaman Konutları, Emlak Bankası Ataşehir 1. Etap Konutları da olmak üzere pek çok başarılı yurt içi projelerinşa etmiştir. Yurt dışında ise Rusya Bashprombank ve Nationalbank Genel Müdürlük Projeleri’ni hayata geçirmiştir.

Bu görevlerinde tamamladığı projelerle uluslararası birçok ödüller almıştır.

2012 yılından bu güne Ram Gayrimenkul Yatırım A.Ş’nin MaaNaa markası altında Etiler, Fenerbahçe ve Bağdat caddesinde Kentsel dönüşüm projeleri üretmektedir.

İletişim Yönetimi, Felsefe, Sanat Tarihi ve Türk Sanat Müziği ilgi alanına girmektedir. Sosyal ve Toplumsal Kalkınmaya yönelik, birçok sivil toplum kuruluşlarında Eğitim gönüllüsü olarak yer almaktadır.

İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır

Candan Karabağlı

Candan Karabağlı

Yönetim Kurulu Üyesi


Kapat

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisans: Endüstri Mühendisliği-ODTÜ
Y. Lisans: University of Arizona

Candan Karabağlı, lisanslı melek yatırımcı olup, Keiretsu ve BIC Angel üyesi ve Keiretsu Kadın Kolu (KAYAK) Başkanıdır.

Ağustos 2013’te, afet riski olan binaları sağlıklı yaşam ortamlarına dönüştürmek üzere RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Şirketi’ni Zekeriya Turfanda ve Murat Müftüler ile beraber kurmuştur.

Bundan önce toplamda 23 yıl Unilever’de çeşitli görevlerde çalışmıştır. Bunun son 12 yılını Unilever Hollanda’da kıdemli başkan yardımcısı olarak iş geliştirme, müşteri geliştirme ve marka geliştirme konularında global görevlerde geçirmiştir. Türkiye’ye dönmeden önceki son görevi ise Avrupa, Latin Amerika ve Ortadoğu’daki ülkelerden sorumlu Genel Müdürlük rolü olmuştur.

2010 yılında Türkiye’ye dönerek 3 sene süreyle Abdi İbrahim İlaç San. CEO’su olarak çalışmıştır. Türkiye’nin en güçlü 30 kadınından biri olarak görülmektedir.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olan Karabağlı, ABD’de Fullbright Bursu ile Yönetim Bilişim Sistemleri konusunda Arizona Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Karabağlı, evli ve bir çocuk annesidir. Kayak, golf, sinema ve seyahat özel ilgi alanına girmektedir.

F. Murat Müftüler

F. Murat Müftüler

Yönetim Kurulu Üyesi


Kapat

Yönetim Kurulu Üyesi
Lisans: İnşaat Mühendisliği-Boğaziçi Üniversitesi
Y. Lisans: Cornell University

Fevzi Murat Müftüler, kurucu ortağı olduğu RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

2007’den beri Empark Teknoloji Yatırım A.Ş.’nin de Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Fevzi Murat Müftüler, 2011 yılında Zekeriya Turfanda ile birlikte kurdukları Bonzet İnşaat Taahhüt A.Ş.’de de Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili olarak da görev yapmaktadır.

Gayrimenkul geliştirme ve yatırımları, gayrimenkul finansı ve hukuku dallarında uzmanlığıyla, sektöründe 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. RAM GMY’den önce; Maya Holding, IKEA Türkiye, Ata Holding, Yapı Merkezi gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik görevi üstlenmiştir.

Maya Residences Etiler, Mayavera Sitesi Çekmeköy, Ümraniye Meydan AVM, İzmir Bornova Forum AVM, Forum İstanbul AVM, Şişli Plaza Ofis ve Rezidans gibi önemli ulusal projelerin hayata geçirilmesinde görevler üstlendiği gibi Ukrayna, Rusya ve Ortadoğu ülkelerinde önemli birçok uluslararası projede yer almıştır. Türkiye perakende sektörünün dönüm noktalarından biri sayılan Maya Holding ile IKEA ortaklığının da mimarlarından olan Fevzi Murat Müftüler, sonrasında 4 sene kadar IKEA Türkiye’nin de tepe yönetiminde görev almıştır.

İstanbul Alman Lisesi’nden mezun olan Fevzi Murat Müftüler, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini almış, ardından da ABD’de Cornell Üniversitesi, İnşaat ve Çevre Mühendisliği Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde de Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında ihtisas eğitimi almıştır.

Fevzi Murat Müftüler, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.


B. Zeki Arguç

B. Zeki Arguç

Genel Müdür


Kapat

Genel Müdür
Lisans: İTÜ, İnşaat Mühendisliği

RAM GMY A.Ş.’de ve Bonzet İnşaat A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

RAM GMY’den önce;1992-2001 yılları arasında ENKA, Doğuş Yapı firmalarında Proje Mühendisi ve Planlama Şefliği görevlerini ,

2001-2010 yılları arasında Aktürk Yapı, MTG İnşaat, Biskon Yapı firmalarında Proje Koordinatörlüğü ve Planlama Müdürü görevlerini üstlenmiştir.

2010-2015 yılları arasında Bahadır İnşaat ve KLK Yapı firmalarında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

Özel Kalamış Lisesi mezunu olan Zeki Arguç, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır

Sibel SIRMA

Sibel SIRMA

Mali İşler Müdürü


Kapat

Mali İşler Müdürü
Lisans: Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi

Trakya Üniversitesi Keşan MYO İşletmecilik Bölümü’nden 1995 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Mart 2014 tarihinde Ram Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’ de Muhasebe Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır.

Haziran 2007 – Eylül 2012 yılları arasında Deloitte İstanbul ofisinin Yönetim Destek ve Çözüm Hizmetleri bölümünde Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Öncesinde Özdemir YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. Muhasebe ve Mali İşler Yönetimi (Outsorcing) bölümünde 2,5 yıl; Karahan Şirketler Grubu’nda 7,5 yıl Mali ve İdari İşler Sorumlusu olarak; AC Nielsen .Zet Araştırma Hizm.A.Ş. Muhasebe ve İdari İşler Bölümü’nde 2,5 yıl deneyimi bulunmaktadır.

Çalıştığı 18 yıl boyunca muhasebe, finans ve mali raporlama konularında deneyim kazanmış olup, şirketlerin muhasebe sistemlerinin Türk Vergi Mevzuatı ve Uluslararası raporlamalara uygun olarak yapılandırılması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, bordro ve SGK işlemleri ile finansal raporlama konularında uzmanlaşmıştır.

1980 senesinde başladığı mesleğinin ilk yıllarında çeşitli şirketlerde tasarım odaklı çalışmış, sonrasında KOU üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi,, Manas Hastanesininde yer aldığı, Hsatane, Otel, Sanayi yapıları ve AVM gibi yönlü projelerde uygulama ve tasarım çalışmalarını birlikte yürütmüştür.

<
Hüseyin IŞIN

Hüseyin IŞIN

Proje Müdürü


Kapat

Proje Müdürü
Lisans: Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi

RAM GMY A.Ş. de Gayrimenkulden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

1980 senesinde başladığı mesleğinin ilk yıllarında çeşitli şirketlerde tasarım odaklı çalışmış, sonrasında KOU üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi,, Manas Hastanesininde yer aldığı, Hsatane, Otel, Sanayi yapıları ve AVM gibi yönlü projelerde uygulama ve tasarım çalışmalarını birlikte yürütmüştür.

A.E. Mimarlık, Çağdaş inşaat, İDA Ltd firmalarında Yönetici Mimar, Kıran Denizcilk A.Ş. de İnşaat uygulamaları danışman ve sorumlusu, Bahadır İnşaat A.Ş. şantiyeleri çeşitli kademelerinde görev yapmış sonrasında Proplan Proje ve Danışmanlık şirketinde Aksaya AVM şantiyesi konutlardan sorumlu Proje Müdür yardımcısı ardından aynı şantiyenin proje yönetim grubu Proje Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

F.M. Vakfı Işık Lisesini bitirmiş, 1980 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (İ.D.M.M.A)- Mimarlık fakültesi mezunudur.

Hami Turfanda

Hami Turfanda

Satın Alma Müdürü


Kapat

Satın Alma Müdürü
Lisans: Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi

RAM GMY A.Ş. de Satın Alma Müdürü olarak görev almaktadır.

30 yılı aşkın Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe çeşitli birimlerde yönetici olarak görev almış, Telsim GSM sektöründe müşavir olarak 7 yıl çalışmıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ö. Çağlar BÜYÜKSU

Ö. Çağlar BÜYÜKSU

İş Geliştirme Müdürü


Kapat

İş Geliştirme Müdürü
Lisans: İTÜ, İnşaat Fakültesi

RAM GMY A.Ş. bünyesinde Ekim 2014’den beri Gayrimenkul Geliştirme Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Mühendislik kariyerine Tepe İnşaat A.Ş. Kartal Real M1 AVM projesinde başlamıştır. Sonrasında Total Oil ve Citibank A.Ş. gibi kurumlara gayrimenkul değerleme hizmeti veren bir şirkette kurucu ortak olarak çalışmıştır.

RAM GMY A.Ş.’ye katılmadan önce 9 sene boyunca Arkon İnşaat San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, bir çok konut ve İş Merkezi projesinin gerek şantiye şefliği, gerekse satın alma müdürlüğünü pozisyonlarında mesleğini sürdürmüştür. Gene bu süre zarfında Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun çerçevesinde 2 adet binanın yıkılıp yenilenme işini de sonuçlandırmıştır.

Konya Meram Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) - İnşaat Fakültesi’nde 1998 Yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

A. Furkan PAMUK

A. Furkan PAMUK

Planlama Mühendisi


Kapat

Planlama Mühendisi
Lisans: Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Lisans eğitimini 2009-20014 yılları arasında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. 2016 yılında Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde Proje Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır.

Lisans eğitimi sırasında çeşitli inşaat firmalarında görev almıştır. Lisans eğitimin ardından Sahalin İnşaat Ltd. Şti. firmasında 10.000 m2 inşaat alanına sahip konut, ofis ve dükkanlardan oluşan Sahalin Lojman Serdivan projesinin anahtar teslimine kadar şantiye şefliğini yapmıştır, statik ve mimari proje tasarımlarında görev almıştır. 2017 yılının başından itibaren RAM GMY A.Ş. bünyesinde çalışmaktadır.

Ahmet Kürşat ÇAYAN

Ahmet Kürşat ÇAYAN

Mimar


Kapat

Mimar
Lisans: Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Ocak 2018 tarihinden itibaren BONZET İnşaat Taahhüt AŞ. bünyesinde Proje Müdürü olarak görev almaktadır. BONZET İnşaat bünyesine katılmadan evvel inşaat sektöründe çeşitli firmalarda görevler almıştır.

2015-2018 yılları içerisinde Dekon İnşaat San. Ve Tic. AŞ. bünyesinde Mimari Grup Sorumlusu olarak, 2015 yılı içerisinde kısa süreli olarak Okan Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan Tulpar İnşaat San. ve Tic. AŞ. ‘de Şantiye Şefi olarak, 2012 – 2014 yılları içerisinde İmpa Yapı End. Tic. AŞ. bünyesinde Şantiye Şefi olarak, 2012 yılı içerisinde Abdullah BURNAZ Design Team bünyesinde Şantiye Şefi olarak, 2011 yılı içerisinde Yılmazel El. İnş.Taah.Ltd. Şti. bünyesinde İnce İşler Şefi olarak görev almıştır.

2008 – 2011 yılları içerisinde Üniversite mezuniyet yılına yakın süreçte ve sonrası yerel firmalarda projelendirme ve görselleme alanında görev almış Gazimağusa / KKTC’de konut projeleri ile sektörde görev almaya başlamış, 2011 yılında projelerin tamamlanması ile askerlik görevini yerine getirmiştir.

Üniversite öğrenimi sürecinde Gazimağusa / KKTC Sinan Paşa Camii (St. Peter & St. Paul Kilisesi) çevresi kültürel varlıkların korunması yerel mimariyle ilişkilendirilmesi ve Doğu Akdeniz Ünivesitesi ile Kayseri Erciyes Üni. ortak çalıştayı olan İncesu İlçesi tarihi binaların korunması ve kimliklendirilmesi konularında tarihi dokunun korunması üzerine çalışmalara katılarak gerek kültürel, gerekse de sosyal platformlarda görevler almıştır.

Akademik öğrenim dili olan İngilizce’yi etkin kullanabilmektir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Serkan CAN

Serkan CAN

İdari İşler Şefi


Kapat

İdari İşler Şefi
-

RAM GMY A.Ş. de İdari İşler Şefi olarak görev almaktadır.

Kariyerine Cine-5 Filmcilik A.Ş. de başlayıp, Kontur Tıbbi ve Analitik Cihazlarda devam etmiştir.

Çeşitli inşaat firmalarında 10 yılı aşkın idari işler ve satın alma departmanlarında görev almıştır.

Telefonla ve yüz yüze görüşme ikna teknikleri ve çalışan sadakati konularında eğitimlere katılarak sertifikalar almıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Leyla YALÇINKAYA

Leyla YALÇINKAYA

Kurumsal İletişim Sorumlusu


Kapat

Kurumsal İletişim Sorumlusu
Lisans: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Pazarlama ve Satış Yönetimi

RAM GMY ve Bonzet İnşaat A.Ş. de Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak görev almaktadır. Erenköy Kız Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı Fen Matematik Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Pazarlama-Satış Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunudur.

2003-2006 yılları arasında İnci Ajans ve Pucci Plus şirketlerinde Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak, 2008-2013 yılları arasında Kozmetika Kozmetik A.Ş de Distribütör İlişkileri ve Organizasyon sorumlusu olarak çalışmış, Selektif Kozmetikçiler Derneğinde (SEKOD) Yönetici Asistanlığı yapmıştır.

Nil SÖNMEZ

Nil SÖNMEZ

Pazarlama ve Satış Yöneticisi


Kapat

Pazarlama ve Satış Yöneticisi

Lisans: Yakın Doğu Üniversitesi, İletişim Fakültesi

Ram GMY A.Ş.'de Pazarlama ve Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Çalışma hayatına bankacılık ile başlayıp, Kıbrıs Creditwest Bank' ta altı yıl görev aldıktan sonra iki yıl Kıbrıs Şekerbank Genel Müdürlüğü ve yaklaşık dört yıl İstanbul Şekerbank Operasyon Müdürlüğü'de çalışmıştır. Kısa bir yurt dışı eğitiminin ardından, bir akaryakıt firmasında Kurumsal İletişim Yöneticiliği yapmış ve sonrasında iş hayatına Gayrimenkül sektöründe devam etme kararı almıştır.


DANIŞMANLARIMIZ

Ertan Özdemir
Özdemir Consulting


Av. Umut Metin
MTN Hukuk Bürosu


Macide OLAM
Mores YMM

Mustafa Kaşif
Kaşif Yalım YMM


Atilla Yalım
Kaşif Yalım YMM