Neden MaaNaa

GÜVENLİ VE RENKLİ YAŞAM ALANLARI ÜRETİYORUZ

Hakkımızda

RAM Gayrimenkul Yatırım A.Ş., ‘’MaaNaa markasıyla insanların kendilerini mutlu ve enerjik hissedecekleri güvenli ve renkli yaşam alanları yaratmaktadır.’’

RAM GMY, imza attığı projelerle ve kentimizin yenilenmesi sürecindeki aktif rolüyle bilinen ve aranan bir isim olmuştur.

RAM GMY, uygulama alanında da kalitesiyle fark yaratmaktadır. Bu alandaki gücünü grup şirketimiz Bonzet İnşaat’tan almaktadır. Yurt içinde, yurtdışında alışveriş merkezleri, oteller, rezidanslar, sanayi yapıları ve A+ konut tecrübesiyle Bonzet İnşaat, RAM GMY kalitesinin güvencesidir.

Bağdat caddesinde iştiraki Piraye Yapı A+ konut projeleri ile sizlere modern bir hayat sunuyor.

www.bonzet.com.tr

FAALİYETLERİMİZ

RAM GMY kurum kültürü ve değerleri, yetkin teknik kadrosu ve yüksek kalite anlayışıyla; ‘’yatırım’’, ‘’geliştirme’’ ve ‘’yönetim’’ olmak üzere 3 temel alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gayrimenkul Yatırımı

Stratejik mülk satın almaları yapıyor, geliştirme projelerimizin bazı bölümlerini orta ve uzun vadeli yatırım portföyümüzde tutuyoruz.

Gayrimenkul Geliştirme

Şehir içi prestijli lokasyonlarda, çevresi ile uyumlu ve çevresine değer katacak, lokasyonun potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkartacak, üst düzey anahtar teslim konut ve ticari gayrimenkuller üretiyoruz.

Gayrimenkul Yönetimi

Portföyümüzdeki gayrimenkulleri doğru işleterek veya işletilmesini sağlayarak değerlerini koruyor, hatta arttırıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

RAM GMY, mesleki sorumluluk ve iş ahlakından taviz vermeden kaliteli ve başarılı projeleri hayata geçirmeyi ilke edinmiştir.

Değişimin ve gelişimin öncü kuruluşlarından biri olmak amacıyla, Kentsel Dönüşüm projelerini hayata geçirmek için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmaya ve üretmeye devam etmektedir.

Kurucularının yola çıktıkları kendi aile şirketlerinde edindikleri bu sorumluluk bilinci ve iş ahlakı, parlak akademik geçmişleri ve başarılı profesyonel kariyerleri boyunca ve şimdi RAM GMY’nin değişmez ilham kaynağı ve temel değeri olmuştur.

Kurucular, 2. nesilden miras aldıkları bu değerleri, 4.nesile aktarmanın sorumluluğunu da taşımaktadırlar.

GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK

RAM Gayrimenkul Yatırım, uzun yıllar alanında lider kurumlarda çalışan üç ortağın bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Uygulama alanında 30 yıllık birikimiyle Zekeriya Turfanda, gayrimenkul planlama ve geliştirmedeki 25 yıllık uzmanlığıyla F. Murat Müftüler ile kalite, marka ve stratejik yönetimdeki 30 yılı aşkın birikimiyle Candan Karabağlı RAM GMY çatısı altında bilgi ve birikimlerini birleştirmişlerdir.