Neden MaaNaa

MAANAA MARKASIYLA YEPYENİ PROJELER GELİŞTİRİYORUZ
Hayattan daha fazla keyif alabilmeniz için size ve hayal gücünüze yer açıyoruz. Yaşam alanlarınızı ilham veren bir sadelikte tasarlıyoruz. MaaNaa markasıyla gereksiz detaylardan arınmış rafine bir şıklık yaratmak için çalışıyoruz.

01 Bir Başarı Hikayesi / Güvenilirlik

Kurucularımız; Zekeriya Turfanda, F. Murat Müftüler ve Candan Karabağlı’dan başlayarak tüm ekibimizin başarılı geçmişleri sayesinde fark yaratıyor, kurumsal deneyimimizle benzersiz projelere imza atıyoruz

02 Duyarlı Yaklaşım

Hedefimiz en yüksek binayı ya da en büyük projeyi inşa etmek değildir. Aksine çevresindeki binalarla çatışmayan, kente ve kentliye saygılı, insancıl, uyumlu, butik projeler üretiyoruz.

03 Herkes İçin Kentli Yaşamı

Lokasyon seçiminden başlayarak ferah, aydınlık ve modern mekanlarla kentli yaşamı yeniden tasarlıyoruz. Örneğin güneş ışığından azami faydalanmamızı sağlayan duvardan duvara pencerelerden, yere sıfır duş bölümleri, açık mutfaklara kadar sıra dışı mimari unsurlar ve modern kent yaşamına dair birçok yaklaşımı akıllıca harmanlıyoruz.

04 Kentin İçinde, Her Yere Yakın

Tüm projelerimiz kent merkezlerindedir. Asla kent yakınlarında ya da çevresinde değil... Restoranlar, alışveriş merkezleri, kafeler, sanat galerileri, tiyatro salonları, sinemalar vs. Şehrin kültürel ve sosyal hayatı ya da toplu taşım sistemleri, MaaNaa projelerine yürüme mesafesindedir.

05 Akıllı Yatırım

MaaNaa projeleri kent merkezinde her zaman değerini koruyan bölgelerde inşa edilir. İster oturun ister kiralayın. MaaNaa projelerinde daire almak akıllı bir yatırımdır.

06 Çağdaş Tasarım

MaaNaa projelerinde geleneksel mimari ile çağdaş tasarım arasında mekanlar inşa edilir. Bu anlayış; kapı kolundan banyoya, mutfak dolaplarından yatak odasına kadar evinizin her köşesinde hissedilir. Seçiminize sunulmuş önceden sizin için hazırlanmış 4 farklı çağdaş tasarım çizgisi ile evinizi kişiselleştirebilirsiniz. MaaNaa projeleri, insanları sanat ve sanatçılarla buluşturan sanat galerisidir.

07 Müşteri Memnuniyeti

Evet, yeni bir ev almak önemli bir karardır. Bu yüzden ev almayı düşünmeyi başladığınız andan, evinizi teslim aldığınız ana kadar projelerimizin her aşamasında size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Açık ve dürüst bir iletişim kurmaya özen gösteriyoruz.

08 Güzel Mahalleler, İyi Komşular

Şehrin en nezih mahallelerinde o mahalleri daha da güzelleştiren binalar inşa ediyoruz. Bu yüzden MaaNaa’dan bir ev alırsanız, hep istediğiniz o güzel evi almakla kalmazsınız. İyi bir çevrede yaşamanın, şehrin en nezih mahallelerinden birinde oturmanın mutluluğunu da yaşarsınız.

09 Kaliteli İtinalı Projeler

MaaNaa’nın tüm projeleri (Dünyadaki 7. Altın Leed Sertifikası sahibi) kardeş şirketimiz Bonzet İnşaat tarafından inşa ediliyor. Yükse kalite standart vazgeçilmez. Bonzet İnşaatın uygulama gücü ve titizliği projelerimizi bu denli kaliteli ve itinalı inşa etmemize olanak sağlıyor.

10 Özgün Bir Ekip

Tüm MaaNaa ekibi, yaşadığı şehri seven, özgün insanlardan kuruludur. İstanbul’u yaşayan, güzelliklerini ve değerini bilen insanlar... Bu yüzden MaaNaa ekibinin her bir üyesi inşa ettiği projelerle gurur ve mutluluk duymak ister ve bunun için titizlenir.