MaaNaa Ana Sayfa
EN

BİR BAŞARI HİKAYESİ

Nice kalıcı eserler ve ödüllerle mesleki tecrübelerini kanıtlamış kurucularımız Zekeriya Turfanda, Candan Karabağlı ve Fevzi Murat Müftüler, Ram GMY çatısı altında dinamik ve tecrübeli bir ekip kurmuşlar, inşaat ve gayrimenkul alanındaki güçlerini birleştirmişlerdir. Son on yılda da “MaaNaa” markası ile birçok elit projeyi hayata geçirmişler ve her yıl başladıkları yeni projelerle yepyeni başarı hikayeleri yazmaya devam etmektedirler.

GÜVEN

Ram GMY, 100 yıl öncesinden gelen mesleki sorumluluk ve etik değerler doğrultusunda, müşteri ilişkilerinde daima güvenilir olur ve dürüst davranır. Hakkaniyet ilkesi ile sözlerine ve taahhütlerine uyar. Bu erdemler “MaaNaa” markasının temellerini oluşturur, yarınlara bırakacağı yegane mirasıdır.

İNSANA VE ÇEVREYE DUYARLI YAKLAŞIM

Projelerimizin tamamı çevresiyle uyumlu ve doğa dostu bir yaklaşımla üretilir. MaaNaa kapılarımız, doğaya, bilime, sanata ve yaşama açılan kapılardır; bu kapılardan içeri kente ve kentliye saygılı rengarenk insanlar girer. Birlikte en güzeli ve en sağlamı inşa etmek için var gücümüzle çalışırız, sizlerin memnuniyeti yegane mutluluk kaynağımızdır.

AKILLI YATIRIM

Bugüne kadar tamamlanmış olan MaaNaa projeleri, her zaman emsallerinden daha değerli, daha çok tercih edilen olmuştur. İster oturun, ister kiralayın, MaaNaa projelerinden daire almak sadece keyifli bir yaşam sürmek için değil, aynı zamanda oldukça akıllı da bir yatırımdır.

ÇAĞDAŞ TASARIM

MaaNaa projeleri, insanları hayalleriyle buluşturan adeta bir sanat galerisidir. Ülkenin en saygın mimarlarının tasarladığı bu projelerde, geleneksel mimari ile çağdaş tasarımın birlikte harmanlandığı mekanlar inşa edilir, farklı seçeneklerdeki daire planları ise sizin arzu ve isteklerinize özel dizayn edilir.

DOĞRU LOKASYON

Tüm projelerimiz kent merkezlerindedir. Şehrin tüm kültürel ve sosyal hayatı ya da toplu taşıma sistemleri, MaaNaa projelerine yürüme mesafesindedir. Lokasyon seçiminden başlayarak ferah, aydınlık ve modern mekanlarla kentli yaşamı yeniden tasarlamak bizim işimizdir.

ÖZGÜN BİR EKİP

Tüm MaaNaa ekibi, yaşadığı şehri seven, saygı gösteren, özgün insanlardan kuruludur. İstanbul’u yaşayan, güzelliklerini ve değerini bilen insanlardan... Bu yüzden MaaNaa ekibinin her bir üyesi inşa ettiği projelerle gurur ve mutluluk duymak ister ve bunun için titizlenir.

GÜZEL MAHALLELER, İYİ KOMŞULAR

Şehrin en nezih mahallelerinde o mahalleri daha da güzelleştiren binalar inşa ediyoruz. Bu yüzden MaaNaa’dan bir ev alırsanız, sadece o hep istediğiniz güzel evi almakla kalmazsınız. İyi bir çevrede yaşamanın, şehrin en nezih mahallelerinden birinde oturmanın mutluluğunu da tadarsınız.

KALİTELİ, SAĞLAM VE GÜZEL PROJELER

MaaNaa’nın tüm projeleri, dünyadaki 7. “Altın Leed Sertifikası” sahibi olan kardeş şirketimiz Bonzet İnşaat tarafından inşa edilmektedir. Yüksek kalite standartlarının vazgeçilmez olduğu Bonzet İnşaat’ın uygulama gücü ve titizliği binalarımızı bu denli itinalı ve sağlam inşa etmemize olanak sağlarken, ülkenin en saygın mimarlarının kaleminden çıkmış projelerimizi yalın ve özgün bir estetik anlayışı ile üretiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Evet, yeni bir ev almak önemli bir karardır. Bu yüzden ev almayı düşünmeyi başladığınız andan, evinizi teslim aldığınız ana kadar projelerimizin her aşamasında size yardımcı olmayı görev biliyoruz. Tüm müşterilerimizle açık, şeffaf ve dürüst bir iletişim kurmaya özen gösteriyoruz.